Acıbadem VRF Klima Sistemleri

Acıbadem VRF Klima Sistemleri

Hava şartlarından kaynaklanan aşırı sıcaklarda veya soğuklarda klima kullanmamız gerekiyor. Hemen hemen her evde ısınmak veya sıcak havadan kurtulmak için klima kullanımı arttı. Evde, ofiste, toplu mekanlarda ve avmlerde görmeye alışkın olduğumuz klimalar zaman içinde aşınmalardan kaynaklı veya hava filtrelerinin tıkanması, kirlenmesinden kaynaklı arızalı vaziyette çalışabilir. Bu durumda vrf klima sistemleri servisine ihtiyaç duyarız. Şimdi klima bakım ve onarım, tamir, montaj için Acıbadem vrf klima sistemleri olarak servis vermeye başladık. Her türlü marka ve modelin klima bakım onarım, tamir ve montajı yetkili servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Klimanın düzenli ve randımanda çalışabilmesi için belli zaman dilimlerinde bakımı yapılarak temizlenmelidir. Temizlik işlemini evinizde kendiniz yapabileceğiniz gibi acıbadem vrf klima sistemleri servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Fakat iç bakım ve onarımı tamamen yetkili servis tarafından yapılması gerekir.

Klima bakımı özellikle klimayı yaz-kış kullanıyorsa hava geçişlerinde yapmanız gerekir. 6 ayda bir bakım aralarında oluşabilecek herhangi bir sorunda da yetkili servisimiz hemen bir telefonla yanınızda olacak. Peki, evde bakım nasıl yapılmalıdır?

Evde klimanızın hava filtlrelerini temizleme imkanına sahipsiniz. Bunun için ön hava filtresinin olduğu hazneyi çıkararak burada ki filtreyi yıkayarak temizleyebilirsiniz. Güneşte kuruttuğunuz parçaları tekrar kuruduktan sonra yerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri acıbadem vrf klima sistemleri yetkililerinden alabilirsiniz.

VRF Klima Acıbadem Servisi

VRF klimalar tam anlamı ile teknolojik şekilde tasarlandığı için oldukça hassas yapıya sahiptir. Bunun için bakım onarım, montaj işlemleri uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Acıbadem vrf klima sistemleri yetkili servisini arayarak sizde randevu alın. Anında klimanızın bakım, onarımını yaptırarak daha sağlıklı ve kaliteli havayı solumaya başlayın.

Acıbadem VRF Klima Sistemleri