Samsung Vrf klima Fiyatları

Samsung Vrf klima Fiyatları

Samsung Vrf Klima Fiyatları

Samsung vrf klima sistemleri, son yıllarda gelişen teknolojik imkanlar kullanılarak üretilen klima sistemi modelleri arasında dikkat çekmektedir. İş yeriniz, eviniz hatta otel, hastane gibi çok büyük ve ortak kullanıma açık yapılarda dahi kullanıma uygun olan soğutma, ısıtma özellikleri ile tercih edilen Samsung vrf klima sistemi 3 farklı ürün seçeneği ile müşterilerin tercihine sunulmaktadır.

Samsung tarafından piyasa sürülen vrf sistemleri; DVM-S serisi yüksek ökçeli, büyük kapasite yapılarda kullanıma uygundur. DVM Mini serisi, villa ve ofislerde kullanılmak üzere tavsiye edilmektedir. DVM water serisi ise klima sistemleri arasında düşük enerji tüketimi ve az yer kaplayan portatif tasarımı nedeniyle tercih edilmektedir.

Samsung vrf klima fiyatları tercih ettiğiniz model serisine göre farklılık göstermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde hitap etmeyi önemseyen Samsung, sunmuş olduğu fiyat politikasında her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Her ihtiyaca uygun model seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap etmeyi önemseyen Samsung sunmuş olduğu vrf klima seçeneklerinde 68 ürün çeşidine sahiptir.

Samsung klima servis imkanı satış öncesi danışmanlık hizmeti alabileceğiniz gibi vrf klima sistemi ile ilgili yaşadığınız her türlü soru ve sorunda da güvenle başvurabilirsiniz. Klima servisinde montaj, bakım, teknik ekip gibi tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler ile hizmet verilmekte, %100 müşteri memnuniyeti önemsemektedir.

Samsung Vrf klima Fiyatları