Toshiba Vrf klima sistemleri

Toshiba Vrf klima sistemleri

Toshiba Vrf Klima

Toshiba Vrf klima sistemleri alanında üç farklı seri seçeneği ile sektörde yer almaktadır.

Toshiba teknolojisi kullanılarak üretilen Toshiba  SMMS-i vrf klima serisi, uygulamada sunduğu esneklikler ile dikkat çekmektedir. Yüksek verimli kompresörleri bulunan SMMS-i serisi, %50 enerji tasarrufu ile kullanıcılarına hem konforlu bir kullanım hem de tasarruf imkanı sunmaktadır.

Özel yerler ve ticari alanlarda kullanım için önerilen vrf klima Toshiba Mini SMMS-i serisinde balkona sığacak küçüklükteki tasarımı dikkat çekmektedir. Küçük tasarımının yanı sıra kontrol gücü ve esneklik imkanı ile dikkat çeken seri, kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamakta ve pratik çözümler sunmaktadır.

Toshiba Vrf klima sistemleri arasında bir diğer seri ise Toshiba SHRM-i serisidir. Aynı anda farklı odalar ve bölgelerde sunmuş olduğu enerji verimliliği ile dikkat çeken seri, soğutma ve ısıtma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda farklı odalarda ısıtma ve soğutma sistemi olarak kullanıma uygun olması nedeniyle işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Toshiba Vrf klima fiyatları, tercih ettiğiniz ürün serisine göre değişkenlik göstermektedir. Ozon tabakasına zarar vermeden ısıtma ve soğutma sistemi kullanımına uygun zemini hazırlayan Toshiba tasarım vrf klimalar, yüksek enerji verimliliği ile sektörde ilk akla gelen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hem ticari hem özel uygulamalar için tercih edilen Toshiba Vrf klimalar, mekanlarda taze ve temiz hava salınımı için de ideal kabul edilmektedir. Modern ve kullanışlı klima sistemi ihtiyaçlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz Toshiba klima sistemleri, minimum enerji tüketimine yaklaşmanıza yardımcı olmaktadır. Yenilikçi teknoloji imkanlarından faydalanmak için tercih edebileceğiniz Toshiba Vrf klima sistemleri, uluslararası standartları yakalamanızı ve yenilikler ile tanışmanızı da kolaylaştırmaktadır. Klima alanında gösterdiği tarihi başarılı vrf klima sistemlerinde de yakından deneyimleyerek şahit olabilirsiniz.

 

Toshiba Vrf klima sistemleri